Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Od 1 maja 2011 wyższe stawki - zgłoś się do nas!

Drogie Panie,
Z okazji otwarcia niemieckiego rynku pracy agencja ATERIMA podniosła stawki wynagrodzenia netto dla wszystkich zatrudnionych u nas opiekunek. Oferta dotyczy również wszystkich kandydatek na opiekunki, które podejmą pracę po 1 maja 2011 roku.

Warunkiem pracy jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Wyjazd jest możliwy nawet w ciągu 3 dni od momentu podpisania kontraktu. Wynagrodzenie wynosi od 1000 do 1300 euro. Zapewniamy legalne zatrudnienie u sprawdzonych rodzin.


Masz wątpliwości? Chcesz wiedzieć, czy możesz pracować jako opiekunka? Zadzwoń do nas lub wyślij maila!


Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu 12 297 66 55 oraz adresem e-mail: opiekunki@aterima.pl. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Życzymy miłego dnia!

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15