Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Od 1 maja 2011 wyższe stawki - zgłoś się do nas!

Drogie Panie,
Z okazji otwarcia niemieckiego rynku pracy agencja ATERIMA podniosła stawki wynagrodzenia netto dla wszystkich zatrudnionych u nas opiekunek. Oferta dotyczy również wszystkich kandydatek na opiekunki, które podejmą pracę po 1 maja 2011 roku.

Warunkiem pracy jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Wyjazd jest możliwy nawet w ciągu 3 dni od momentu podpisania kontraktu. Wynagrodzenie wynosi od 1000 do 1300 euro. Zapewniamy legalne zatrudnienie u sprawdzonych rodzin.


Masz wątpliwości? Chcesz wiedzieć, czy możesz pracować jako opiekunka? Zadzwoń do nas lub wyślij maila!


Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu 12 297 66 55 oraz adresem e-mail: opiekunki@aterima.pl. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Życzymy miłego dnia!

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy