Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Ból pleców

Przygotowaliśmy dla Was kolejną lekcję w naszym internetowym kursie języka niemieckiego! Tym razem w lekcji Eine falsche Bewegung - czyli jak nabawić się bólu pleców Basia i Doris dostają nowy duży telewizor. Sprawdźcie koniecznie, co działo się dalej...

Pan Hans postanowił sprawić swojej mamie niespodziankę i kupił jej znacznie większy telewizor. W swoim planie popełnił tylko jeden błąd - myślał, że sam da radę przenieść nowy sprzęt na komodę w salonie. Niestety skończyło się to postrzałem i bólem pleców... Na szczęście Basia była obok i wyjaśniła synowi podopiecznej, na czym polega ta dolegliwość.

W najnowszej lekcji znajdziecie wiele zwrotów związanych z bólem pleców, nagłymi ruchami, kręgosłupem i ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie. Słowniczek w Wersji do druku powinien zachować każdy, kto chce poznać albo powtórzyć sobie niemieckie nazwy na części ciała.

Pamiętajcie, że w utrwaleniu i rozszerzeniu wiedzy i słówek z lekcji pomogą Wam ćwiczenia zamieszczane zawsze na końcu lekcji!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!