Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Ból pleców

Przygotowaliśmy dla Was kolejną lekcję w naszym internetowym kursie języka niemieckiego! Tym razem w lekcji Eine falsche Bewegung - czyli jak nabawić się bólu pleców Basia i Doris dostają nowy duży telewizor. Sprawdźcie koniecznie, co działo się dalej...

Pan Hans postanowił sprawić swojej mamie niespodziankę i kupił jej znacznie większy telewizor. W swoim planie popełnił tylko jeden błąd - myślał, że sam da radę przenieść nowy sprzęt na komodę w salonie. Niestety skończyło się to postrzałem i bólem pleców... Na szczęście Basia była obok i wyjaśniła synowi podopiecznej, na czym polega ta dolegliwość.

W najnowszej lekcji znajdziecie wiele zwrotów związanych z bólem pleców, nagłymi ruchami, kręgosłupem i ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie. Słowniczek w Wersji do druku powinien zachować każdy, kto chce poznać albo powtórzyć sobie niemieckie nazwy na części ciała.

Pamiętajcie, że w utrwaleniu i rozszerzeniu wiedzy i słówek z lekcji pomogą Wam ćwiczenia zamieszczane zawsze na końcu lekcji!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy