Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Rozmowy o wakacjach

Zapraszamy do nauki z kolejną lekcją w naszym kursie: Urlaubsträumereien - czyli rozmowy o wakacjach. Tym razem Basia opowiada o swoich planach na urlop w Polsce. Mamy nadzieję, że wakacyjny temat ułatwi Wam naukę i zachęci do powtarzania słówek, gdy za oknem piękna słoneczna pogoda.

Najnowsza lekcja jest zapisem kolejnej rozmowy między naszymi bohaterkami - Basią Oleksy i jej podopieczną. Tym razem panie omawiały wakacyjne plany opiekunki, która zamierza spędzić kilka dni z córką nad polskim morzem. Pani Doris ciekawa była szczegółów, a potem opowiadała o wyjazdach urlopowych z czasów swojej młodości.

W najnowszej lekcji znajdziecie wiele zwrotów związanych z wakacjami, wyjazdami i wypoczynkiem nad morzem. Przygotowaliśmy też dla Was liczne ćwiczenia i nowe listy słówek z powtórką między innymi z nazw krajów


Pamiętajcie, że dialogi można odsłuchiwać w wersji audio - wystarczy w naszych lekcjach klikać w niebieskie nutki!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!