Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Rozmowy o wakacjach

Zapraszamy do nauki z kolejną lekcją w naszym kursie: Urlaubsträumereien - czyli rozmowy o wakacjach. Tym razem Basia opowiada o swoich planach na urlop w Polsce. Mamy nadzieję, że wakacyjny temat ułatwi Wam naukę i zachęci do powtarzania słówek, gdy za oknem piękna słoneczna pogoda.

Najnowsza lekcja jest zapisem kolejnej rozmowy między naszymi bohaterkami - Basią Oleksy i jej podopieczną. Tym razem panie omawiały wakacyjne plany opiekunki, która zamierza spędzić kilka dni z córką nad polskim morzem. Pani Doris ciekawa była szczegółów, a potem opowiadała o wyjazdach urlopowych z czasów swojej młodości.

W najnowszej lekcji znajdziecie wiele zwrotów związanych z wakacjami, wyjazdami i wypoczynkiem nad morzem. Przygotowaliśmy też dla Was liczne ćwiczenia i nowe listy słówek z powtórką między innymi z nazw krajów


Pamiętajcie, że dialogi można odsłuchiwać w wersji audio - wystarczy w naszych lekcjach klikać w niebieskie nutki!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy