Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Higiena w pracy Opiekuna

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję języka niemieckiego Sauber soll es sein - czyli higiena w pracy opiekuna. Opisujemy w niej podstawowe zasady higieny, jakie obowiązują w profesjonalnej opiece nad osobą straszą i niesamodzielną.

W lekcji numer 51 postanowiliśmy cofnąć się do początków pracy Basi w zawodzie opiekunki osób starszych i pokazać jak pani Doris zareagowała na stosowanie najważniejszych zasad, które pozwalają na zachowanie higieny i ochronę zdrowia zarówno opiekunki, jak i podopiecznego. Dla osób doświadczonych w tym zawodzie to codzienność, ale mamy nadzieję, że lekcja przyda się nowym opiekunom, którzy dopiero rozpoczynają pracę w opiece.

W lekcji przygotowaliśmy dla Was dialogi i listy słówek związane z artykułami higienicznymi (np. rękawiczki), dezynfekcją i chorobami zakaźnymi. Zamieszczone pod lekcją ćwiczenie ułatwi Wam naukę nowych zwrotów.

Pamiętajcie, że rodzina podopiecznego powinna zapewnić podstawowe produkty konieczne do utrzymania higieny w miejscu pracy opiekuna.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15