Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Higiena w pracy Opiekuna

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję języka niemieckiego Sauber soll es sein - czyli higiena w pracy opiekuna. Opisujemy w niej podstawowe zasady higieny, jakie obowiązują w profesjonalnej opiece nad osobą straszą i niesamodzielną.

W lekcji numer 51 postanowiliśmy cofnąć się do początków pracy Basi w zawodzie opiekunki osób starszych i pokazać jak pani Doris zareagowała na stosowanie najważniejszych zasad, które pozwalają na zachowanie higieny i ochronę zdrowia zarówno opiekunki, jak i podopiecznego. Dla osób doświadczonych w tym zawodzie to codzienność, ale mamy nadzieję, że lekcja przyda się nowym opiekunom, którzy dopiero rozpoczynają pracę w opiece.

W lekcji przygotowaliśmy dla Was dialogi i listy słówek związane z artykułami higienicznymi (np. rękawiczki), dezynfekcją i chorobami zakaźnymi. Zamieszczone pod lekcją ćwiczenie ułatwi Wam naukę nowych zwrotów.

Pamiętajcie, że rodzina podopiecznego powinna zapewnić podstawowe produkty konieczne do utrzymania higieny w miejscu pracy opiekuna.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez ATERIMA MED kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. C.A.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy