Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Dobra wiadomość z Łodzi!

W ramach naszej akcji „Otwieramy się na wiosnę” zawitaliśmy już do Warszawy i Rzeszowa. Teraz do listy naszych siedzib z dumą dopisujemy również Mobilny Punkt Rekrutacyjny w Łodzi!

fb

Od dzisiaj wszyscy kandydaci na stanowisko Opiekuna osób starszych w Niemczech w ATERIMA MED z Łodzi i okolic mogą liczyć na spotkanie znacznie bliżej swego miejsca zamieszkania niż dotychczas. Terminy spotkań nasi pracownicy ustalają po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości spotkania z naszym konsultantem ds. rekrutacji w Łodzi, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

tel.: 42 306 70 40

baner_mailing_96_dpi


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15