Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Otwieramy się na wiosnę!

Dobra wiadomość dla osób z Warszawy oraz Rzeszowa, które są zainteresowane pracą jako Opiekun osób starszych w Niemczech. W miejscach tych ruszają Mobilne Punkty Rekrutacyjne ATERIMA MED.

Na wiosnę wychodzimy naprzeciw kandydatom z okolic Warszawy oraz Rzeszowa. Od teraz spotkanie rekrutacyjne w sprawie pracy jako Opiekun osób starszych w Niemczech z ATERIMA MED odbyć można również w tych częściach Polski.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości spotkania w mobilnych punktach rekrutacyjnych ATERIMA MED prosimy o kontakt telefoniczny:

Warszawa, tel. 22 506 51 20
Rzeszów, tel. 17 506 55 89
Łódź... już od 27 kwietnia! 


Mobilny Punkt Rekrutacyjny ATERIMA MED może być także w Twojej miejscowości! Już wkrótce więcej informacji. 

baner_mailing_96_dpi

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zostaw swój numer - oddzwonimy