Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile już umiesz! Piąty test podsumowujący lekcje j. niemieckiego

Kurs niemieckiego z opiekunką Basią w roli głównej liczy już 50 lekcji! Z tej okazji zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy w piątym teście podsumowującym. Zawarte w nim zadania dotyczą materiału z lekcji 41-50.

Przed rozwiązaniem testu, polecamy odświeżenie sobie materiału z ostatnich 10 lekcji. Pomoże to w utrwaleniu potrzebnego słownictwa. Przypominamy, że ostatnie lekcje niemieckiego znaleźć można tutaj.

W piątym teście podsumowującym, wśród zadań sprawdzających znaleźć można wykreślankę, uzupełniankę, czy obrazki do podpisania. Test zawiera także m.in. ćwiczenie polegające na właściwym dopasowaniu niemieckich zwrotów do ich definicji – również po niemiecku.

Poprawne odpowiedzi znajdziecie w wersji do druku. Po wypełnieniu testu można więc sprawdzić, ile zadań udało się rozwiązać poprawnie.


Test podsumowujący lekcje 41-50 dostępny jest tutaj.

Powodzenia czyli viel Erfolg!
P.S. Czekamy na Wasze opinie o teście w komentarzach.

Oprac. A.Z.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy