Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile już umiesz! Piąty test podsumowujący lekcje j. niemieckiego

Kurs niemieckiego z opiekunką Basią w roli głównej liczy już 50 lekcji! Z tej okazji zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy w piątym teście podsumowującym. Zawarte w nim zadania dotyczą materiału z lekcji 41-50.

Przed rozwiązaniem testu, polecamy odświeżenie sobie materiału z ostatnich 10 lekcji. Pomoże to w utrwaleniu potrzebnego słownictwa. Przypominamy, że ostatnie lekcje niemieckiego znaleźć można tutaj.

W piątym teście podsumowującym, wśród zadań sprawdzających znaleźć można wykreślankę, uzupełniankę, czy obrazki do podpisania. Test zawiera także m.in. ćwiczenie polegające na właściwym dopasowaniu niemieckich zwrotów do ich definicji – również po niemiecku.

Poprawne odpowiedzi znajdziecie w wersji do druku. Po wypełnieniu testu można więc sprawdzić, ile zadań udało się rozwiązać poprawnie.


Test podsumowujący lekcje 41-50 dostępny jest tutaj.

Powodzenia czyli viel Erfolg!
P.S. Czekamy na Wasze opinie o teście w komentarzach.

Oprac. A.Z.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!