Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

50 lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Zatkana toaleta

Zachęcamy do wspólnej nauki z naszą 50. lekcją języka niemieckiego, w której pani Schulz i Basia wzywają do domu hydraulika. Sprawdźcie, czego dotyczyła awaria i czy udało się ją naprawić.

50 lekcja niemieckiego pt. „Ein Klempner muss her - czyli zatkana toaleta” to opowieść opiekunki Basi o awarii w łazience – zatkanej toalecie. Aby poradzić sobie z kłopotem, Basia i pani Schulz potrzebowały wezwać do pomocy specjalistę

W najnowszej lekcji znajdziecie słówka i zwroty, które przydadzą się w nagłych sytuacjach, szczególnie tych, które wymagają pomocy hydraulika. Jeśli więc, jeszcze nie wiecie, jak powiedzieć po niemiecku „wezwać specjalistę” to dzięki tej lekcji możecie to zmienić.

Tradycyjnie obok tekstu z zapisem fonetycznym i tłumaczeniem udostępniamy nagrania audio oraz wersję do druku. A w ramach ćwiczeń utrwalających proponujemy między innymi rozsypankę słówek.


50. lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!