Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

50 lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Zatkana toaleta

Zachęcamy do wspólnej nauki z naszą 50. lekcją języka niemieckiego, w której pani Schulz i Basia wzywają do domu hydraulika. Sprawdźcie, czego dotyczyła awaria i czy udało się ją naprawić.

50 lekcja niemieckiego pt. „Ein Klempner muss her - czyli zatkana toaleta” to opowieść opiekunki Basi o awarii w łazience – zatkanej toalecie. Aby poradzić sobie z kłopotem, Basia i pani Schulz potrzebowały wezwać do pomocy specjalistę

W najnowszej lekcji znajdziecie słówka i zwroty, które przydadzą się w nagłych sytuacjach, szczególnie tych, które wymagają pomocy hydraulika. Jeśli więc, jeszcze nie wiecie, jak powiedzieć po niemiecku „wezwać specjalistę” to dzięki tej lekcji możecie to zmienić.

Tradycyjnie obok tekstu z zapisem fonetycznym i tłumaczeniem udostępniamy nagrania audio oraz wersję do druku. A w ramach ćwiczeń utrwalających proponujemy między innymi rozsypankę słówek.


50. lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy