Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

47 lekcja niemieckiego pt. "Das Wasser läuft im Mund zusammen - czyli rozmowy o gotowaniu"

Przedstawiamy bardzo smaczną lekcję naszego kursu języka niemieckiego. Tym razem Basia podpowiada swojej przyjaciółce Lenie pyszny przepis na rybę.

Opiekunka Basia w 47 lekcji spotyka się z Leną, która ma trudności z ugotowaniem podopiecznemu potrawy, która mu zasmakuje. Dialog prócz przydatnych zwrotów zawiera pyszny przepis na łososia z owocami morza. Wśród przydatnych zwrotów znalazły się m.in. określenia na perfekcyjną kolację, szefa kuchni, różne smaki i dodatki, a nawet przysłowie.

W lekcji tradycyjnie obok dialogu z tłumaczeniem i nagraniem audio znalazły się również ćwiczenia związane z gotowaniem.


Materiały są także dostępne w wersji do druku

Zapraszamy do zapoznania się z lekcją TUTAJ

Oprac. K.LB.


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy