Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Trudne sytuacje

Przygotowaliśmy kolejną lekcję niemieckiego „Ein Notfalltelefonat - czyli jak poradzić sobie w trudnej sytuacji”, w której pani Schulz ulega wypadkowi, a Basia musi interweniować!

W 46 lekcji opiekunka Basia musi skontaktować się z Pflegedienst, ponieważ jej podopieczna zasłabła i rozcięła sobie skroń. Dialog zawiera zwroty związane z opieką lekarską, takie jak odwołać wizytę, trafić do szpitala, wstrząs mózgu.

W lekcji obok przetłumaczonego i nagranego dialogu, znajduje się lista zwrotów oraz ćwiczenia, które pomagają usystematyzować wiedzę i plan działania podczas nieszczęśliwego zdarzenia w domu.

Zachęcamy do pobrania lekcji w wersji do druku.


Najnowsza lekcja niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy