Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Nowy materac

Prezentujemy 45 lekcję języka niemieckiego dedykowanego opiekunom osób starszych. W najnowszej lekcji Basia podpowiada w jaki sposób zająć się osobą cierpiącą na zaburzenia snu.

Lekcja pt. "Schlafstörungen - czyli nowy materac dla Doris" to dialog z dokładnymi tłumaczeniami i nagraniami audio, listy wyrażeń i zwrotów, ćwiczenie praktyczne oraz krzyżówka.

W materiałach znalazły się takie zwroty jak uciąć sobie drzemkę, obracać się z boku na bok, zatyczki do uszu. Opiekunka Basia dba także o zdrowie swojej podopiecznej - nie chce zwiększać jej ilości zażywanych lekarstw, zatem pojawiły się także przydatne wyrażenia związane z lekomanią i uzależnieniami.

Warto także zwrócić uwagę na opowiadanie z polami do uzupełnienia.


Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy