Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Jak poruszać się w Niemczech?

Zapraszamy do zapoznania się z 44. lekcją języka niemieckiego, w której możemy posłuchać i przećwiczyć dialogi związane z umiejętnościami prowadzenia samochodu oraz przepisami drogowymi. Bogata lista słówek z pewnością pomoże nie tylko zmotoryzowanym!

W najnowszej lekcji syn pani Schulz oferuje Basi wypożyczenie samochodu oraz wyjaśnia m.in. różnice między automatyczną a manualną skrzynią biegów. W przygotowanych materiałach można znaleźć także informacje o dozwolonych prędkościach na niemieckich drogach oraz bogatą listę słówek i zwrotów takich jak „teren zabudowany”, „ograniczenie prędkości”, „bagażnik”, „stać w korku”. W ramach lekcji dostępne jest również ćwiczenie obrazkowe oraz opowiadanie.

Przypominamy, że nagradzamy za skuteczne polecenia!

Poleć nam osobę do pracy w charakterze opiekuna osób starszych - odbierz wynagrodzenie i nagrody
gwarantowane!

Najnowsza lekcja niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy