Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Polecaj znajomych i wygrywaj nagrody!

Przypominamy o wakacyjnym konkursie „Poleć nam swoich znajomych”. W jego ramach za skuteczne polecenie osób do pracy z ATERIMA MED jako Opiekun osób starszych w Niemczech rozdajemy atrakcyjne nagrody. Na polecenia czekamy do końca września!

polec_nam_swoich_znajomych

Jeszcze do 30 września za skuteczne polecanie pracy z ATERIMA MED jako Opiekun osób starszych w Niemczech przyznajemy nagrody gwarantowane.

Co należy zrobić, aby je otrzymać? 

  • Poleć jak największej liczbie znajomych pracę z ATERIMA MED w okresie wakacyjnym.
  • Za każdą poleconą osobę, która wyjedzie z nami do pracy jako Opiekun osób starszych w Niemczech pomiędzy 1 lipca a 30 września br. i przepracuje min. 30 dni – otrzymasz 1 punkt.

 

Na koniec zsumujemy zdobyte punkty i rozdamy nagrody. Każdy z uczestników, który osiągnie jeden z trzech progów punktowych otrzyma od nas nagrodę gwarantowaną, a są nimi:

  • dla osób, które zdobędą 2 pkt - 4 pkt: 2 zestawy kosmetyków;
  • dla osób, które zdobędą 5 pkt - 6 pkt: walizka podróżna + zestaw kosmetyków;
  • dla osób, które zdobędą 7 pkt lub więcej: smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance + zestaw kosmetyków.

 

Zyskaj dwukrotnie!

Udział w zabawie „Poleć nam swoich znajomych” nie wyklucza skorzystania z systemu premii finansowych za polecenie nam nowego pracownika lub nowej rodziny. Więcej informacji na temat systemu premiowego przeczytać można TUTAJ.

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy