Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Jak podnosić podopiecznego?

W 43. lekcji Basia zachęca swoją przyjaciółkę Lenę do udziału w zajęciach sportowych. Basia dowiaduje się o dolegliwościach Leny i radzi jej, w jaki sposób prawidłowo przemieszczać podopiecznego, by przy okazji zadbać również o swoje zdrowie.

Przygotowana lekcja pt. „Rückenschmerzen ade”  zawiera ciekawe słownictwo oraz informacje o prawidłowej technice przenoszenia i sadzania osoby starszej, która ma problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Dialogi z tłumaczeniami i nagraniami audio są bogate w praktyczne wskazówki, które pomogą zabezpieczyć kręgosłup i stawy przed urazami. Postaraliśmy się o słownictwo i zwroty, przydatne w codziennej rozmowie oraz instruktażu podopiecznego o tym, jakie czynności będziemy wspólnie wykonywać. Wśród wyrażeń znalazły się m.in. „ćwiczenia wzmacniające”, „rwa kulszowa”, „uszkodzenie dysku” czy „uprawiać sport”. Przygotowaliśmy także ćwiczenie, które pomoże utrwalić zarówno język jak i zapamiętać techniczne wskazówki.

Osoby, które wyjadą z ATERIMA MED mogą wygrać laptopa Lenovo, smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance, walizki podróżne oraz zestawy kosmetyków w konkursach „Bystrym okiem Opiekunki” i „Poleć nam swoich znajomych”


Najnowsza lekcja niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!