Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Jak podnosić podopiecznego?

W 43. lekcji Basia zachęca swoją przyjaciółkę Lenę do udziału w zajęciach sportowych. Basia dowiaduje się o dolegliwościach Leny i radzi jej, w jaki sposób prawidłowo przemieszczać podopiecznego, by przy okazji zadbać również o swoje zdrowie.

Przygotowana lekcja pt. „Rückenschmerzen ade”  zawiera ciekawe słownictwo oraz informacje o prawidłowej technice przenoszenia i sadzania osoby starszej, która ma problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Dialogi z tłumaczeniami i nagraniami audio są bogate w praktyczne wskazówki, które pomogą zabezpieczyć kręgosłup i stawy przed urazami. Postaraliśmy się o słownictwo i zwroty, przydatne w codziennej rozmowie oraz instruktażu podopiecznego o tym, jakie czynności będziemy wspólnie wykonywać. Wśród wyrażeń znalazły się m.in. „ćwiczenia wzmacniające”, „rwa kulszowa”, „uszkodzenie dysku” czy „uprawiać sport”. Przygotowaliśmy także ćwiczenie, które pomoże utrwalić zarówno język jak i zapamiętać techniczne wskazówki.

Osoby, które wyjadą z ATERIMA MED mogą wygrać laptopa Lenovo, smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance, walizki podróżne oraz zestawy kosmetyków w konkursach „Bystrym okiem Opiekunki” i „Poleć nam swoich znajomych”


Najnowsza lekcja niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. K.LB.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy