Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

KONKURS: Poleć nam swoich znajomych i WYGRAJ NAGRODY!

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie ATERIMA MED, w którym czekają na Was atrakcyjne nagrody gwarantowane. Zadanie jest proste: poleć pracę w ATERIMA MED swoim znajomym!

Konkurs trwa od 1 lipca do 30 września 2014 r. Zadaniem konkursowym jest polecenie jak największej liczbie znajomych pracy z ATERIMA MED w okresie wakacyjnym. Uczestnicy konkursu otrzymają 1 punkt za każdą poleconą osobę, która przy zgłoszeniu poda imię i nazwisko osoby polecającej, wyjedzie z nami do pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech pomiędzy 1 lipca a 30 września br. i przepracuje minimum 30 dni.

Po zakończeniu konkursu – zsumujemy zdobyte punkty i rozdamy nagrody! Każdy z uczestników, który osiągnie jeden z trzech progów punktowych: 2 pkt, 5 pkt lub 7 pkt otrzyma od nas nagrodę gwarantowaną, a są nimi:

  • dla osób, które zdobędą 2 pkt - 4 pkt: 2 zestawy kosmetyków;
  • dla osób, które zdobędą 5 pkt - 6 pkt: walizka podróżna + zestaw kosmetyków;
  • dla osób, które zdobędą 7 pkt lub więcej: smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance + zestaw kosmetyków.

 

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie opiekunki i opiekunów osób starszych, którzy mają zawartą umowę z ATERIMA MED.

 

UWAGA! Udział w konkursie „Poleć nam swoich znajomych!” nie wyklucza skorzystania z systemu premii finansowych za polecenie nam nowego pracownika lub nowej rodziny. Więcej informacji na temat systemu premiowego przeczytać można TUTAJ

 

 

KONKURSlojalnosciowy

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy