Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

KONKURS: Poleć nam swoich znajomych i WYGRAJ NAGRODY!

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie ATERIMA MED, w którym czekają na Was atrakcyjne nagrody gwarantowane. Zadanie jest proste: poleć pracę w ATERIMA MED swoim znajomym!

Konkurs trwa od 1 lipca do 30 września 2014 r. Zadaniem konkursowym jest polecenie jak największej liczbie znajomych pracy z ATERIMA MED w okresie wakacyjnym. Uczestnicy konkursu otrzymają 1 punkt za każdą poleconą osobę, która przy zgłoszeniu poda imię i nazwisko osoby polecającej, wyjedzie z nami do pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech pomiędzy 1 lipca a 30 września br. i przepracuje minimum 30 dni.

Po zakończeniu konkursu – zsumujemy zdobyte punkty i rozdamy nagrody! Każdy z uczestników, który osiągnie jeden z trzech progów punktowych: 2 pkt, 5 pkt lub 7 pkt otrzyma od nas nagrodę gwarantowaną, a są nimi:

  • dla osób, które zdobędą 2 pkt - 4 pkt: 2 zestawy kosmetyków;
  • dla osób, które zdobędą 5 pkt - 6 pkt: walizka podróżna + zestaw kosmetyków;
  • dla osób, które zdobędą 7 pkt lub więcej: smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance + zestaw kosmetyków.

 

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie opiekunki i opiekunów osób starszych, którzy mają zawartą umowę z ATERIMA MED.

 

UWAGA! Udział w konkursie „Poleć nam swoich znajomych!” nie wyklucza skorzystania z systemu premii finansowych za polecenie nam nowego pracownika lub nowej rodziny. Więcej informacji na temat systemu premiowego przeczytać można TUTAJ

 

 

KONKURSlojalnosciowy

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!