Aktualności

KONKURS: Poleć nam swoich znajomych i WYGRAJ NAGRODY!

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie ATERIMA MED, w którym czekają na Was atrakcyjne nagrody gwarantowane. Zadanie jest proste: poleć pracę w ATERIMA MED swoim znajomym!

Konkurs trwa od 1 lipca do 30 września 2014 r. Zadaniem konkursowym jest polecenie jak największej liczbie znajomych pracy z ATERIMA MED w okresie wakacyjnym. Uczestnicy konkursu otrzymają 1 punkt za każdą poleconą osobę, która przy zgłoszeniu poda imię i nazwisko osoby polecającej, wyjedzie z nami do pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech pomiędzy 1 lipca a 30 września br. i przepracuje minimum 30 dni.

Po zakończeniu konkursu – zsumujemy zdobyte punkty i rozdamy nagrody! Każdy z uczestników, który osiągnie jeden z trzech progów punktowych: 2 pkt, 5 pkt lub 7 pkt otrzyma od nas nagrodę gwarantowaną, a są nimi:

  • dla osób, które zdobędą 2 pkt - 4 pkt: 2 zestawy kosmetyków;
  • dla osób, które zdobędą 5 pkt - 6 pkt: walizka podróżna + zestaw kosmetyków;
  • dla osób, które zdobędą 7 pkt lub więcej: smartfon SAMSUNG Galaxy S Advance + zestaw kosmetyków.

 

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie opiekunki i opiekunów osób starszych, którzy mają zawartą umowę z ATERIMA MED.

 

UWAGA! Udział w konkursie „Poleć nam swoich znajomych!” nie wyklucza skorzystania z systemu premii finansowych za polecenie nam nowego pracownika lub nowej rodziny. Więcej informacji na temat systemu premiowego przeczytać można TUTAJ

 

 

KONKURSlojalnosciowy