Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Na poczcie

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą lekcją języka niemieckiego „Auf der Post - czyli gdzie jest moja paczka?”. Tym razem dialogi i ćwiczenia są związane z wizytą na poczcie.

Opiekunka Basia pokazuje, jak poradzić sobie z wysyłką paczki za granicę. Sprawdźcie, jaka przygoda spotkała Basię tym razem!

Do dialogu tradycyjnie dołączyliśmy ćwiczenia utrwalające. Ponadto lekcja bogata jest w przydatne słówka i zwroty, takie jak „opłata pocztowa”, „formularz nadania paczki” czy „wysłać coś za granicę”.

W „Wersji do druku” znajdziecie słówka przydatne podczas codziennych rozmów i sprawunków do załatwienia na poczcie.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy