Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe biuro rekrutacyjne ATERIMA MED w Katowicach!

Otworzyliśmy kolejne już w tym roku nowe biuro - tym razem w Katowicach! Będzie to ogromne ułatwienie dla kandydatów i pracowników oraz szansa dla osób z województwa śląskiego, które chcą pracować z nami w zawodzie opiekuna osób starszych w Niemczech.

Na zatrudnienie mogą liczyć zarówno osoby, które od dawna pracują z seniorami, jak i te, które dopiero planują podjęcie pracy w roli opiekuna. Najważniejsze wymagania stawiane przez naszych rekruterów to przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat warunków pracy z ATERIMA MED, to zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 do naszego nowego biura:

Regionalne Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED
ul. Opolska 17-19, lok. 110
40-084 Katowice
tel.: 32 506 55 88
fax: 32 506 55 89
katowice@aterima-med.pl

Nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzą na Państwa dodatkowe pytania. Zapraszamy!

Mapka_ATERIMAMED_Katowice

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy