Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Czym się zajmuje opiekunka?

Zachęcamy do wspólnej nauki z naszą najnowszą lekcją niemieckiego pod tytułem Basia ist ein Pflegeprofi - czyli czym się zajmuje opiekunka? Jej temat przewodni jest tym razem wyjątkowo bliski wszystkim opiekunkom...

Czytając lekcję, poznacie przyjaciółkę Basi, która zastanawia się nad podjęciem pracy w zawodzie opiekunki osób starszych w Niemczech. Nasza bohaterka opowiada Lenie, jakie są obowiązki w tym zawodzie, a także jakie cechy charakteru powinna mieć według niej dobra opiekunka.

W dialogach i listach słówek znajdziecie zatem rozbudowane słownictwo i zwroty związane z opieką nad osobami starszymi - a zwłaszcza czynnościami typowymi dla opieki nad osobami starszymi takimi, jak dzwonienie po karetkę lub pobieranie krwi.

Szczególnie polecamy słówka dotyczące umów o pracę, które znajdziecie w „Wersji do druku”.


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy