Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem – Segregacja śmieci

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję języka niemieckiego Abfall ist nicht gleich Abfall - czyli jak segregować śmieci w Niemczech. Opisujemy w niej zasady, z którymi powinien zapoznać się każdy, kto chce wyjechać do Niemiec na dłużej.

W lekcji numer 39 postanowiliśmy cofnąć się do początków pracy Basi w zawodzie opiekunki osób starszych i pokazać jej pierwsze spotkanie z... niemieckimi zasadami segregowania śmieci. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby wyjeżdżające do Niemiec mogą być zaskoczone tym, jak ważny dla Niemców, a jednocześnie skomplikowany jest to temat. Dlatego mamy nadzieję, że lekcja przyda się opiekunom - zwłaszcza tym nowym.

Przygotowaliśmy dla Was dialogi i listy słówek związane z sortowaniem, rodzajami śmieci, recyclingiem oraz ochroną środowiska. Jeśli zatem jeszcze nie wiecie, jak po niemiecku nazwać makulaturę, szkło czy plastik, to najnowsza lekcja ułatwi Wam naukę nowych zwrotów.

O szczegółowe zasady sortowania domowych śmieci warto zapytać rodzinę podopiecznego w Niemczech!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy