Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem – Segregacja śmieci

Właśnie opublikowaliśmy najnowszą lekcję języka niemieckiego Abfall ist nicht gleich Abfall - czyli jak segregować śmieci w Niemczech. Opisujemy w niej zasady, z którymi powinien zapoznać się każdy, kto chce wyjechać do Niemiec na dłużej.

W lekcji numer 39 postanowiliśmy cofnąć się do początków pracy Basi w zawodzie opiekunki osób starszych i pokazać jej pierwsze spotkanie z... niemieckimi zasadami segregowania śmieci. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby wyjeżdżające do Niemiec mogą być zaskoczone tym, jak ważny dla Niemców, a jednocześnie skomplikowany jest to temat. Dlatego mamy nadzieję, że lekcja przyda się opiekunom - zwłaszcza tym nowym.

Przygotowaliśmy dla Was dialogi i listy słówek związane z sortowaniem, rodzajami śmieci, recyclingiem oraz ochroną środowiska. Jeśli zatem jeszcze nie wiecie, jak po niemiecku nazwać makulaturę, szkło czy plastik, to najnowsza lekcja ułatwi Wam naukę nowych zwrotów.

O szczegółowe zasady sortowania domowych śmieci warto zapytać rodzinę podopiecznego w Niemczech!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!