Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe biuro regionalne ATERIMA MED w Gdańsku!

Po Szczecinie przyszedł czas na Gdańsk, w którym dzisiaj otworzyliśmy nasze nowe stacjonarne biuro regionalne. Zapraszamy do niego wszystkich kandydatów z województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

– Chcemy zatrudniać zarówno osoby doświadczone w roli opiekunów osób starszych, jak i te, które dopiero myślą o podjęciu pracy w tym zawodzie. Obok doświadczenia kluczową rolę odgrywa przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wyjaśnia Aneta Winkowska, koordynator nowego biura – Po więcej informacji zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 do nowego biura, gdzie szczegółowo opowiemy o naszych ofertach pracy i warunkach zatrudnienia.

Regionalne Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED
Aleja Grunwaldzka 417, lok. 306
80-309 Gdańsk
tel.: 58 506 55 88
fax: 58 506 55 89
opiekunki.gdansk@aterima.pl

Dla każdego, kto odwiedzi nas w tym tygodniu (czyli do piątku 14 lutego), przygotowaliśmy bezpłatny poradnik „Bezpieczna praca za granicą”! Zamieściliśmy w nim praktyczne wskazówki, jak znaleźć legalną pracę i zadbać o swoje bezpieczeństwo za granicą. Zapraszamy!

ATERIMA_MED_w_Gdansku

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy