Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowe biuro regionalne ATERIMA MED w Gdańsku!

Po Szczecinie przyszedł czas na Gdańsk, w którym dzisiaj otworzyliśmy nasze nowe stacjonarne biuro regionalne. Zapraszamy do niego wszystkich kandydatów z województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

– Chcemy zatrudniać zarówno osoby doświadczone w roli opiekunów osób starszych, jak i te, które dopiero myślą o podjęciu pracy w tym zawodzie. Obok doświadczenia kluczową rolę odgrywa przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wyjaśnia Aneta Winkowska, koordynator nowego biura – Po więcej informacji zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 do nowego biura, gdzie szczegółowo opowiemy o naszych ofertach pracy i warunkach zatrudnienia.

Regionalne Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED
Aleja Grunwaldzka 417, lok. 306
80-309 Gdańsk
tel.: 58 506 55 88
fax: 58 506 55 89
opiekunki.gdansk@aterima.pl

Dla każdego, kto odwiedzi nas w tym tygodniu (czyli do piątku 14 lutego), przygotowaliśmy bezpłatny poradnik „Bezpieczna praca za granicą”! Zamieściliśmy w nim praktyczne wskazówki, jak znaleźć legalną pracę i zadbać o swoje bezpieczeństwo za granicą. Zapraszamy!

ATERIMA_MED_w_Gdansku

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!