Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Zimowy wieczór

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą lekcją języka niemieckiego Winterliche Straßen - czyli co się zdarzyło w zimowy wieczór! Przeczytacie w niej opowieść o przygodzie naszej opiekunki Basi, która miała do rozwiązania dość nietypową zagadkę...

W lekcji opisaliśmy leniwe popołudnie, które Basia spędzała ze swoją podopieczną przy ciepłym kominku. Ich rozmowę o zimowej pogodzie przerwał listonosz, który miał do doręczenia paczkę. Niestety jej adresatem nie była żadna z naszych bohaterek. Koniecznie przeczytajcie, co się wydarzyło później!

W najnowszej lekcji znajdziecie wiele słówek i zwrotów związanych z pogodą charakterystyczną dla zimy. W lekcji oraz słowniczku, który zamieszczamy w „Wersji do druku” zawarliśmy między innymi takie wyrażenia jak „burza śnieżna”, „trzaskający mróz” czy „wpaść w poślizg”. Odszukacie tam również nazwy typowych dla zimy części garderoby. Te słówka z pewnością przydadzą się Wam podczas rozmów o pogodzie w długie zimowe wieczory spędzane z podopiecznymi.

Dziękujemy Wam za kolejny rok wspólnej nauki z naszymi lekcjami i liczymy, że będziecie z nami również w przyszłym roku!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!