Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Zimowy wieczór

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą lekcją języka niemieckiego Winterliche Straßen - czyli co się zdarzyło w zimowy wieczór! Przeczytacie w niej opowieść o przygodzie naszej opiekunki Basi, która miała do rozwiązania dość nietypową zagadkę...

W lekcji opisaliśmy leniwe popołudnie, które Basia spędzała ze swoją podopieczną przy ciepłym kominku. Ich rozmowę o zimowej pogodzie przerwał listonosz, który miał do doręczenia paczkę. Niestety jej adresatem nie była żadna z naszych bohaterek. Koniecznie przeczytajcie, co się wydarzyło później!

W najnowszej lekcji znajdziecie wiele słówek i zwrotów związanych z pogodą charakterystyczną dla zimy. W lekcji oraz słowniczku, który zamieszczamy w „Wersji do druku” zawarliśmy między innymi takie wyrażenia jak „burza śnieżna”, „trzaskający mróz” czy „wpaść w poślizg”. Odszukacie tam również nazwy typowych dla zimy części garderoby. Te słówka z pewnością przydadzą się Wam podczas rozmów o pogodzie w długie zimowe wieczory spędzane z podopiecznymi.

Dziękujemy Wam za kolejny rok wspólnej nauki z naszymi lekcjami i liczymy, że będziecie z nami również w przyszłym roku!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy