Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Wizyta u okulisty

Zapraszamy do nauki z naszą najnowszą lekcją Eine neue Brille - czyli wizyta u okulisty, w której Basia zwróciła uwagę na niepokojące zachowanie jej podopiecznej. Sprawdźcie, co zauważyła opiekunka i jak zakończyła się ta przygoda!

Eine neue Brille - czyli wizyta u okulisty to bardzo praktyczna lekcja, która przypomina, jak ważne jest obserwowanie podopiecznego i reagowanie na alarmujące sygnały. Tym razem powodem zmartwienia był wzrok pani Doris, który w ostatnim czasie znacznie się pogorszył. Na szczęście Basi udało się w porę to zauważyć i zabrać starszą panią do okulisty. Prawie każdy podopieczny ma już okulary - choćby tylko do czytania - więc liczymy, że lekcja okaże się dla Was przydatna.

W najnowszej lekcji znajdziecie słówka i zwroty związane między innymi ze wzrokiem, okularami, ostrością widzenia, chorobami oczu i badaniami u okulisty. Koniecznie zajrzyjcie do Wersji do druku po więcej słówek do zapamiętania!

Nie zapomnijcie o przećwiczeniu nowo poznanych słówek przy pomocy ćwiczeń zamieszczonych pod lekcją! Poprawne odpowiedzi znajdziecie jak zawsze w Wersji do druku

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy