Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek - Dostęp do Internetu

Jest już dostępna najnowsza lekcja niemieckiego w naszym kursie! Tym razem jej temat to Ein neuer Computer im Haus - czyli jak załatwić w Niemczech dostęp do internetu. Zapraszamy do wspólnej nauki z ATERIMA MED i panią Basią!

Ein neuer Computer im Haus - czyli jak załatwić w Niemczech dostęp do internetu z pewnością przyda się każdemu, kto w Niemczech korzysta z komputera i internetu. Pani Basia opowiada w tej lekcji o swoim nowym laptopie oraz o tym, jak syn jej podopiecznej - pan Heinz - pomógł jej załatwić łącze internetowe, by mogła swobodnie korzystać z nowego sprzętu i łatwo kontaktować się z rodziną w Polsce.

W najnowszej lekcji (zwłaszcza w Wersji do druku) znajdziecie słówka i zwroty związane ze sprzętem komputerowym, internetem, plikami czy pocztą e-mailową. Dzięki temu dowiecie się, jak po niemiecku nazwać klawiaturę, drukarkę, stronę internetową i wiele innych.

Być może najnowsza lekcja sprawi, że chętniej będziecie używać niemieckiego w wirtualnym świecie? Pamiętajcie, że internet daje ogromne możliwości nauki języków!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy