Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek - Dostęp do Internetu

Jest już dostępna najnowsza lekcja niemieckiego w naszym kursie! Tym razem jej temat to Ein neuer Computer im Haus - czyli jak załatwić w Niemczech dostęp do internetu. Zapraszamy do wspólnej nauki z ATERIMA MED i panią Basią!

Ein neuer Computer im Haus - czyli jak załatwić w Niemczech dostęp do internetu z pewnością przyda się każdemu, kto w Niemczech korzysta z komputera i internetu. Pani Basia opowiada w tej lekcji o swoim nowym laptopie oraz o tym, jak syn jej podopiecznej - pan Heinz - pomógł jej załatwić łącze internetowe, by mogła swobodnie korzystać z nowego sprzętu i łatwo kontaktować się z rodziną w Polsce.

W najnowszej lekcji (zwłaszcza w Wersji do druku) znajdziecie słówka i zwroty związane ze sprzętem komputerowym, internetem, plikami czy pocztą e-mailową. Dzięki temu dowiecie się, jak po niemiecku nazwać klawiaturę, drukarkę, stronę internetową i wiele innych.

Być może najnowsza lekcja sprawi, że chętniej będziecie używać niemieckiego w wirtualnym świecie? Pamiętajcie, że internet daje ogromne możliwości nauki języków!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!