Aktualności

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek - Dostęp do Internetu

Jest już dostępna najnowsza lekcja niemieckiego w naszym kursie! Tym razem jej temat to Ein neuer Computer im Haus - czyli jak załatwić w Niemczech dostęp do internetu. Zapraszamy do wspólnej nauki z ATERIMA MED i panią Basią!

Ein neuer Computer im Haus - czyli jak załatwić w Niemczech dostęp do internetu z pewnością przyda się każdemu, kto w Niemczech korzysta z komputera i internetu. Pani Basia opowiada w tej lekcji o swoim nowym laptopie oraz o tym, jak syn jej podopiecznej - pan Heinz - pomógł jej załatwić łącze internetowe, by mogła swobodnie korzystać z nowego sprzętu i łatwo kontaktować się z rodziną w Polsce.

W najnowszej lekcji (zwłaszcza w Wersji do druku) znajdziecie słówka i zwroty związane ze sprzętem komputerowym, internetem, plikami czy pocztą e-mailową. Dzięki temu dowiecie się, jak po niemiecku nazwać klawiaturę, drukarkę, stronę internetową i wiele innych.

Być może najnowsza lekcja sprawi, że chętniej będziecie używać niemieckiego w wirtualnym świecie? Pamiętajcie, że internet daje ogromne możliwości nauki języków!

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA