Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Jak kupić bilety na pociąg

W naszej najnowszej lekcji opowiadamy o tym, jak pani Basia planowała małą wycieczkę ze swoim synem. Najwygodniejszym środkiem transportu okazał się pociąg, więc opiekunka musiała po raz pierwszy w życiu załatwić bilety kolejowe w Niemczech...

Am Bahnhof - czyli jak kupić bilety na pociąg to idealna lekcja dla wszystkich, którzy planują wizytę na dworcu albo zakup biletów w Niemczech - np. na pociąg lub autobus. Dzięki zapoznaniu się z dialogami i słówkami związanymi z koleją, cenami, czasem odjazdu i specjalnymi ofertami, o wiele łatwiej poradzicie sobie samodzielnie z pozyskaniem informacji - np. o rozkładzie jazdy - i zakupem biletów.

W najnowszej lekcji zapraszamy Was również do poćwiczenia objaśniania trasy. Na pewno przyda się to, kiedy następnym razem ktoś zapyta Was o drogę lub kiedy sami będziecie potrzebować wskazówek, jak dojść na pocztę czy do dworca.

Koniecznie zajrzyjcie do „Wersji do druku” na końcu lekcji! Tam przydatnych słówek znajdziecie jeszcze więcej.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy