Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: Jak kupić bilety na pociąg

W naszej najnowszej lekcji opowiadamy o tym, jak pani Basia planowała małą wycieczkę ze swoim synem. Najwygodniejszym środkiem transportu okazał się pociąg, więc opiekunka musiała po raz pierwszy w życiu załatwić bilety kolejowe w Niemczech...

Am Bahnhof - czyli jak kupić bilety na pociąg to idealna lekcja dla wszystkich, którzy planują wizytę na dworcu albo zakup biletów w Niemczech - np. na pociąg lub autobus. Dzięki zapoznaniu się z dialogami i słówkami związanymi z koleją, cenami, czasem odjazdu i specjalnymi ofertami, o wiele łatwiej poradzicie sobie samodzielnie z pozyskaniem informacji - np. o rozkładzie jazdy - i zakupem biletów.

W najnowszej lekcji zapraszamy Was również do poćwiczenia objaśniania trasy. Na pewno przyda się to, kiedy następnym razem ktoś zapyta Was o drogę lub kiedy sami będziecie potrzebować wskazówek, jak dojść na pocztę czy do dworca.

Koniecznie zajrzyjcie do „Wersji do druku” na końcu lekcji! Tam przydatnych słówek znajdziecie jeszcze więcej.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!