Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Wyjazd na urlop

Lato w pełni, więc w najnowszej lekcji niemieckiego Basia opowiada o przygotowaniach do kilkudniowego wakacyjnego wyjazdu, który razem z panią Doris zaplanowały jeszcze wiosną.

Die Urlaubsvorbereitungen - czyli jedziemy na urlop! to lekcja poświęcona przygotowaniom do wyjazdu naszych bohaterek - Basi i pani Doris Schulz. Panie postanowiły odwiedzić Ratyzbonę (Regensburg), którą starsza pani pamięta jeszcze z czasów młodości.

Na głowie opiekunki było załatwienie hotelu, transportu i wakacyjnych atrakcji. Oprócz tego Basia musiała spakować obie urlopowiczki, by niczego ważnego im nie zabrakło w pociągu ani na miejscu.

Dzięki nowej lekcji poznacie słówka związane z urlopem, podróżą, pakowaniem i zawartością bagażu. Mamy też dla Was nowy rodzaj ćwiczenia sprawdzającego - wykreślankę. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba. Polecamy Wam również listę słówek w wersji do druku - tam wakacyjnych wyrażeń i zwrotów znajdziecie jeszcze więcej!


Wszystkim opiekunkom i opiekunom na wakacjach życzymy słońca i udanego wypoczynku!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy