Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Wyjazd na urlop

Lato w pełni, więc w najnowszej lekcji niemieckiego Basia opowiada o przygotowaniach do kilkudniowego wakacyjnego wyjazdu, który razem z panią Doris zaplanowały jeszcze wiosną.

Die Urlaubsvorbereitungen - czyli jedziemy na urlop! to lekcja poświęcona przygotowaniom do wyjazdu naszych bohaterek - Basi i pani Doris Schulz. Panie postanowiły odwiedzić Ratyzbonę (Regensburg), którą starsza pani pamięta jeszcze z czasów młodości.

Na głowie opiekunki było załatwienie hotelu, transportu i wakacyjnych atrakcji. Oprócz tego Basia musiała spakować obie urlopowiczki, by niczego ważnego im nie zabrakło w pociągu ani na miejscu.

Dzięki nowej lekcji poznacie słówka związane z urlopem, podróżą, pakowaniem i zawartością bagażu. Mamy też dla Was nowy rodzaj ćwiczenia sprawdzającego - wykreślankę. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba. Polecamy Wam również listę słówek w wersji do druku - tam wakacyjnych wyrażeń i zwrotów znajdziecie jeszcze więcej!


Wszystkim opiekunkom i opiekunom na wakacjach życzymy słońca i udanego wypoczynku!


Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!