Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile już umiesz - test podsumowujący lekcje j. niemieckiego

Za nami kolejnych 10 lekcji, więc pora sprawdzić, czy uczyliście się wystarczająco pilnie. Ułatwi Wam to przygotowany przez nas trzeci test podsumowujący, który obejmuje materiał z lekcji 21-30.

Wśród zadań sprawdzających znajdziecie krzyżówkę, pytania i odpowiedzi do połączenia, obrazki do podpisania i - najtrudniejsze ćwiczenie - rozsypanki, z których należy ułożyć poprawne gramatycznie zdania.

Przed rozpoczęciem testu koniecznie powtórzcie materiał z ostatnich 10 lekcji! W ten sposób odświeżycie sobie słownictwo związane między innymi z Wielkanocą, przeziębieniem, wizytą w szpitalu, bankiem, Adwentem czy rzekomą kradzieżą w domu pani Schulz.

Poprawne rozwiązania znajdziecie w wersji do druku, więc na koniec możecie sprawdzić, ile poprawnych odpowiedzi udało Wam się udzielić.

Test podsumowujący dostępny jest tutaj.

Życzymy powodzenia i czekamy na Wasze opinie o teście w komentarzach!

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15