Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego z dźwiękiem dla Opiekunek: Wielkanoc

W najnowszej lekcji j. niemieckiego oczywiście Wielkanoc! Przeczytajcie, jak w domu pani Doris wyglądały przygotowania do Świąt i jak obie panie organizują wtedy swój czas.

Ein Osterspaziergang - czyli pomysły na Święta Wielkanocne to przygotowana specjalnie z okazji zbliżających się Świąt lekcja o wielkanocnych zwyczajach. Pani Basia podpowie Wam też, co można robić w czasie wolnym, gdy cały dom jest już posprzątany, a zakupy zrobione. Przeczytacie tu również o przygodzie, którą opiekunka miała podczas spaceru z podopieczną w parku...

W lekcji znajdziecie wiele słów związanych z Wielkanocą i …wiosną! Wszystko dlatego, że nasze bohaterki wybrały się na mały spacer, gdzie podziwiają budzącą się do życia przyrodę. Mamy nadzieję, że i w tym roku wiosna szybko przyjdzie i zaprosi do popołudniowych spacerów z podopiecznymi.

W imieniu pani Basi i naszym życzymy wszystkim czytelnikom lekcji niemieckiego spokojnych Świąt Wielkiej Nocy!


Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Pamiętajcie, że wszystkie nasze lekcje zostały już wzbogacone o nagrania audio, więc zapraszamy do ich słuchania!

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy