Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Czas grypy i przeziębień

Przeczytaj koniecznie, jak Basia poradziła sobie z zimowym przeziębieniem i jakie lekarstwa i domowe sposoby pomogły jej w zwalczeniu uciążliwej infekcji.

Najnowsza lekcja „In der Apotheke - czyli czas grypy i przeziębień” opowiada o przeziębieniu, z jakim przyszło się zmierzyć Basi podczas zimy spędzonej w domu pani Doris - jej podopiecznej. Początkowo opiekunka myślała, że choroba sama minie, ale dolegliwości takie, jak ból głowy i gardła, katar i kaszel, coraz bardziej utrudniały jej pracę. Ostatecznie Basia postanowiła udać się po ratunek do apteki.

Aptekarka poprosiła o opisanie objawów choroby, a następnie zaproponowała kilka lekarstw, które jej zdaniem mogą pomóc kasłającej Basi. Dzięki temu, możecie poznać wiele słówek związanych z dolegliwościami typowymi dla przeziębienia i grypy, a także ich leczeniem.


Polecamy Waszej uwadze zwłaszcza nazwy rodzajów lekarstw - „syrop”, „tabletki”
czy „krople do nosa” mogą przydać się nie tylko podczas grypy czy przeziębienia.

Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Pamiętajcie, że wszystkie nasze lekcje zostały już wzbogacone o nagrania audio, więc zapraszamy do ich słuchania!

Oprac.CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15