Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Czas grypy i przeziębień

Przeczytaj koniecznie, jak Basia poradziła sobie z zimowym przeziębieniem i jakie lekarstwa i domowe sposoby pomogły jej w zwalczeniu uciążliwej infekcji.

Najnowsza lekcja „In der Apotheke - czyli czas grypy i przeziębień” opowiada o przeziębieniu, z jakim przyszło się zmierzyć Basi podczas zimy spędzonej w domu pani Doris - jej podopiecznej. Początkowo opiekunka myślała, że choroba sama minie, ale dolegliwości takie, jak ból głowy i gardła, katar i kaszel, coraz bardziej utrudniały jej pracę. Ostatecznie Basia postanowiła udać się po ratunek do apteki.

Aptekarka poprosiła o opisanie objawów choroby, a następnie zaproponowała kilka lekarstw, które jej zdaniem mogą pomóc kasłającej Basi. Dzięki temu, możecie poznać wiele słówek związanych z dolegliwościami typowymi dla przeziębienia i grypy, a także ich leczeniem.


Polecamy Waszej uwadze zwłaszcza nazwy rodzajów lekarstw - „syrop”, „tabletki”
czy „krople do nosa” mogą przydać się nie tylko podczas grypy czy przeziębienia.

Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Pamiętajcie, że wszystkie nasze lekcje zostały już wzbogacone o nagrania audio, więc zapraszamy do ich słuchania!

Oprac.CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!