Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Wizyta w szpitalu

Tym razem zapraszamy do poznania niezbyt miłej przygody, jaka spotkała syna pani Doris - Heinza, który podczas weekendowego wypadu w góry uległ małemu wypadkowi na trasie narciarskiej...

W najnowszej lekcji Ein Krankenbesuch - czyli nieplanowana wizyta w szpitalu przeczytacie, co dokładnie stało się synowi podopiecznej Basi i jak do tego doszło. Opisaliśmy również wizytę obu bohaterek w szpitalu, które bezzwłocznie odwiedziły Heinza, by dowiedzieć się więcej o jego stanie zdrowia i podnieść chorego na duchu.

W lekcji znajdziecie wiele słówek związanych z kontuzjami, wypadkami, leczeniem i rehabilitacją po doznanych urazach. Jeśli zatem jeszcze nie wiecie, jak po niemiecku są „kule”, „szyna” czy „maść chłodząca”, to macie okazję do nadrobienia zaległości.

Polecamy Wam również zamieszczone w Wersji do druku wyrażenia i zwroty przydatne podczas odbierania i wykonywania rozmów telefonicznych w Niemczech!

Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Pamiętajcie, że lekcje wzbogacone o nagrania oznaczamy symbolem niebieskiej nutki!

Oprac.CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy