Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Nowy rok

Święta, Święta i po Świętach… Ale za to przed nami wieczór sylwestrowy, więc w naszej najnowszej lekcji języka niemieckiego przeczytacie o przygotowaniach Basi i pani Doris do pożegnania starego roku!

W lekcji Frohes neues Jahr - czyli szczęśliwego nowego roku przedstawiliśmy rozmowy naszych bohaterek na temat sylwestrowych tradycji i zwyczajów w Niemczech. Niektóre z nich okazały się bardzo zaskakujące… Innym tematem były noworoczne postanowienia - jak się okazało obie panie mają swoje plany na przyszły rok.

W lekcji znajdziecie wiele słówek związanych ze świętowaniem i fajerwerkami, ale także wyrażenia dotyczące postanowień i planów na nowy nadchodzący rok. W ich utrwaleniu pomogą Wam przygotowane ćwiczenia.

Jeśli nie macie jeszcze postanowień noworocznych, to polecamy te związane z nauką języka niemieckiego! Można na przykład regularnie odświeżać sobie nasze wcześniejsze lekcje lub uczyć się pięciu słówek każdego dnia.

Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Pamiętajcie, że lekcje wzbogacone o nagrania oznaczamy symbolem niebieskiej nutki!

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy