Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Gazetowy oszust

W najnowszej lekcji języka niemieckiego Zeitungsbetrüger - czyli jak Basia przyłapała gazetowego oszusta mamy dla Was opowieść o oszuście, który wykorzystał łatwowierność pani Doris...

Chodzi o nieuczciwego akwizytora, który kłamstwami skłonił staruszkę do podpisania bardzo kosztownego zamówienia. Na szczęście Basia w porę to odkryła i wezwała na pomoc odpowiednią osobę.

W lekcji znajdziecie słownictwo związane z oszustwami, ostrożnością i przedstawicielami handlowymi. Polecamy również przygotowane specjalnie do tej lekcji ćwiczenia, dzięki którym utrwalicie nowe słówka.

Mamy nadzieję, że najnowsza lekcja nie tylko wzbogaci Wasze słownictwo, ale również będzie ostrzeżeniem przed oszustami i podpisywaniem nieprzeczytanych dokumentów.


Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że lekcje wzbogacone o nagrania oznaczamy symbolem niebieskiej nutki!

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy