Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Bezpłatne lekcje niemieckiego dla Opiekunek: Oktoberfest

W najnowszej lekcji języka niemieckiego Auf geht’s zum Oktoberfest - czyli wycieczka na Oktoberfest  przeczytacie o wrażeniach Basi z największego festynu ludowego w Niemczech!

Basia słyszała o Oktoberfeście jeszcze na długo zanim przyjechała do pracy w Niemczech, więc postanowiła wykorzystać fakt, że jej podopieczna mieszka w Monachium i odwiedzić to znane na całym świecie wydarzenie. Po powrocie do domu o wszystkim szczegółowo opowiedziała pani Doris.

W lekcji znajdziecie słownictwo związane z bawarskimi tradycjami – Basia opowiadała m. in. o regionalnych strojach i jedzeniu, jakiego skosztowała na Oktoberfeście. Nasze bohaterki rozmawiały też o pewnej przygodzie, która przytrafiła się tego dnia Basi…


Mamy nadzieję, że najnowsza lekcja zainspiruje Was do odwiedzania w Waszym wolnym czasie ciekawych wydarzeń i świąt, które organizowane są w Niemczech.


Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że lekcje wzbogacone o nagrania oznaczamy symbolem niebieskiej nutki!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o festynie Oktoberfest, to zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy