Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Bezpłatne lekcje niemieckiego dla Opiekunek: Oktoberfest

W najnowszej lekcji języka niemieckiego Auf geht’s zum Oktoberfest - czyli wycieczka na Oktoberfest  przeczytacie o wrażeniach Basi z największego festynu ludowego w Niemczech!

Basia słyszała o Oktoberfeście jeszcze na długo zanim przyjechała do pracy w Niemczech, więc postanowiła wykorzystać fakt, że jej podopieczna mieszka w Monachium i odwiedzić to znane na całym świecie wydarzenie. Po powrocie do domu o wszystkim szczegółowo opowiedziała pani Doris.

W lekcji znajdziecie słownictwo związane z bawarskimi tradycjami – Basia opowiadała m. in. o regionalnych strojach i jedzeniu, jakiego skosztowała na Oktoberfeście. Nasze bohaterki rozmawiały też o pewnej przygodzie, która przytrafiła się tego dnia Basi…


Mamy nadzieję, że najnowsza lekcja zainspiruje Was do odwiedzania w Waszym wolnym czasie ciekawych wydarzeń i świąt, które organizowane są w Niemczech.


Najnowsza lekcja dostępna jest tutaj. Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że lekcje wzbogacone o nagrania oznaczamy symbolem niebieskiej nutki!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o festynie Oktoberfest, to zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Oprac. CA

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!