Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: W poszukiwaniu portmonetki

W najnowszej lekcji języka niemieckiego Ein Dieb in dem Haus - czyli w poszukiwaniu portmonetki usłyszycie o dość nerwowym poranku, kiedy okazało się, że zaginęła portmonetka pani Doris. Czy w domu był złodziej? Czy nasze bohaterki zostały okradzione? Sprawdźcie sami!

Zdaniem podopiecznej Basi pieniądze zostały skradzione w nocy przez włamywacza, natomiast sama opiekunka była przekonana, że słyszałaby odgłosy włamania. Zakończenie historii zaginionej portmonetki było niespodzianką dla obu pań…

W lekcji znajdziecie słownictwo dotyczące kradzieży, włamań i wzywania policji, ale również zwroty związane z uspokajaniem zdenerwowanego podopiecznego. Mamy nadzieję, że nie będą Wam nigdy potrzebne, ale na wszelki wypadek warto się ich nauczyć.

Czytając najnowszą lekcję, możecie również posłuchać nagrań audio wszystkich wypowiedzi Basi i pani Doris. Dzięki nim łatwiej Wam nauczycie się poprawnej wymowy użytych w lekcji słów i zwrotów.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że lekcje wzbogacone o nagrania oznaczamy symbolem niebieskiej nutki.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!