Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Wycieczka do ZOO

Z najnowszej lekcji języka niemieckiego Ein Nachmittag im ZOO - czyli wycieczka do ZOO dowiecie się, jak wyglądała wycieczka Basi i pani Doris do Ogrodu Zoologicznego w Monachium!

Wyjście do ZOO zaproponowała sama podopieczna zainspirowana piękną pogodą. Wiosna to jej zdaniem najlepsza pora roku na taką wycieczkę, ponieważ właśnie wtedy można obejrzeć potomstwo zwierząt – między innymi urocze małe tygrysy. Okazało się, że starsza pani bardzo lubi zwierzęta. Podczas spacerowania po uliczkach ZOO opowiedziała swojej opiekunce o owczarkach, którymi przed laty opiekowała się razem ze swoim mężem.

W dialogach znajdziecie niemieckie nazwy wielu zwierząt, a także słówka, które z pewnością przydadzą się Wam podczas kupowania biletów i wejściówek – nie tylko do ZOO. Do utrwalenia nowych słówek użytych w lekcji polecamy uzupełnienie przygotowanej przez nas krzyżówki.

Mamy nadzieję, że nowa lekcja pomoże w rozwijaniu Waszego słownictwa, a także zainspiruje Was do urozmaicania czasu podopiecznych różnymi wyjściami – na przykład do ZOO – jeśli ich kondycja na to pozwala.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj.

Oprac. CT


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15