Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Wycieczka do ZOO

Z najnowszej lekcji języka niemieckiego Ein Nachmittag im ZOO - czyli wycieczka do ZOO dowiecie się, jak wyglądała wycieczka Basi i pani Doris do Ogrodu Zoologicznego w Monachium!

Wyjście do ZOO zaproponowała sama podopieczna zainspirowana piękną pogodą. Wiosna to jej zdaniem najlepsza pora roku na taką wycieczkę, ponieważ właśnie wtedy można obejrzeć potomstwo zwierząt – między innymi urocze małe tygrysy. Okazało się, że starsza pani bardzo lubi zwierzęta. Podczas spacerowania po uliczkach ZOO opowiedziała swojej opiekunce o owczarkach, którymi przed laty opiekowała się razem ze swoim mężem.

W dialogach znajdziecie niemieckie nazwy wielu zwierząt, a także słówka, które z pewnością przydadzą się Wam podczas kupowania biletów i wejściówek – nie tylko do ZOO. Do utrwalenia nowych słówek użytych w lekcji polecamy uzupełnienie przygotowanej przez nas krzyżówki.

Mamy nadzieję, że nowa lekcja pomoże w rozwijaniu Waszego słownictwa, a także zainspiruje Was do urozmaicania czasu podopiecznych różnymi wyjściami – na przykład do ZOO – jeśli ich kondycja na to pozwala.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj.

Oprac. CT


Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15