Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Wiosenne porządki

W najnowszej lekcji języka niemieckiego Haushaltsarbeiten - czyli porządki i nie tylko znajdziecie kilka rozmów Basi i pani Doris między innymi na temat wiosennych porządków, które opiekunka planowała już od dawna, ale pogoda dopisała dopiero po Świętach Wielkanocnych.

Gruntowne porządki objęły pranie firanek, trzepanie dywanu, odkurzanie, pastowanie podłóg czy mycie okien, więc jeśli nie znacie tych zwrotów po niemiecku, to dzięki tej lekcji możecie to zmienić.

Podczas planowania prac okazało się, że pani Doris oczekuje od swojej opiekunki, że wykona ona również cięższe prace, które nie należały do jej obowiązków – warto sprawdzić, jak Basia wybrnęła z tej nieco kłopotliwej sytuacji. Na koniec, po całym dniu sprzątania Basia musiała jeszcze rozwiązać problem, jaki pojawił się w łazience…

W dialogach znajdziecie również wiele słówek związanych z codziennymi pracami domowymi, które większość opiekunek wykonuje na co dzień. Chodzi tu na przykład o takie czynności, jak wyrzucanie śmieci, prasowanie czy mycie naczyń.

Mamy nadzieję, że zawarte w nowej lekcji dialogi i ćwiczenia pomogą Wam zapamiętać oraz utrwalić często potrzebne w pracy opiekunki słowa i zwroty związane z prowadzeniem domu.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!