Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: urodziny pani Doris

Najnowsza lekcja języka niemieckiego Alles Gute zum Geburtstag – czyli 79. urodziny pani Doris opisuje jeden ze szczególnie miło wspominanych przez Basię dni pracy w Niemczech – urodziny jej podopiecznej.

Opiekunka nie tylko pamiętała o tym ważnym dla pani Doris święcie, ale też wzięła na siebie wszystkie przygotowania. Basia zadbała o zaproszenie gości, tort, a nawet drobny podarek dla swojej podopiecznej. Wszystkie te niespodzianki sprawiły staruszce ogromną radość. Starsza pani bardzo cieszyła się też z tego, że może swoje urodziny świętować w gronie bliskich jej osób.

Mamy również niespodziankę dla wszystkich czytelników – by ją poznać, wystarczy kliknąć w kartkę z tulipanami, na której zapisaliśmy słowa niemieckiej wersji naszego „Sto lat”.

Jeśli jeszcze nie znacie słów związanych z obchodzeniem urodzin, koniecznie dokładnie przeczytajcie nową lekcję, a na koniec sprawdźcie swoją wiedzę za pomocą przygotowanych przez nas ćwiczeń. Pod lekcją tradycyjnie zamieściliśmy nagrania trudnych do wymowy zwrotów.

Mamy nadzieję, że poświęcona urodzinom pani Doris lekcja nie tylko nauczy Was nowych słówek, ale również podsunie kilka pomysłów na świętowanie urodzin Waszych podopiecznych.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!