Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: dzień wolny Basi

Praca opiekunki osób starszych do łatwych nie należy, dlatego bardzo ważne jest, jak spędzamy nieliczne dni wolne w Niemczech. Przeczytajcie, jak wykorzystała jeden z nich nasza Basia.

W najnowszej lekcji Ich habe Freizeit – czyli dzień wolny Basi wykorzystaliśmy liczne słówka i zwroty przydatne w różnych sytuacjach związanych ze spędzaniem wolnego czasu. Jak zawsze przykłady zostały wzięte z życia opiekunki.

Basia dokładnie zaplanowała, co chce robić i gdzie pójść w czasie, gdy panią Doris zajmował się jej syn. Wizyta u fryzjera i wyprawa do sklepów z ubraniami to sprawdzony sposób na poprawę humoru każdej kobiety. Nie inaczej było w przypadku Basi. Na koniec wybrała się jeszcze do jednej z kawiarni, gdzie mogła pochwalić się swoim nowym nabytkiem „upolowanym” na wyprzedaży – przeczytajcie i dowiedzcie się, co sprawiła sobie opiekunka.

Mamy tez dla Was kilka rodzajów ćwiczeń sprawdzających i wersję audio użytych w lekcji nowych wyrażeń, dzięki którym dowiecie się, jak należy je wymawiać.

Mamy nadzieję, że najnowsza lekcja pozwoli Wam swobodniej rozmawiać po niemiecku podczas Waszych dni wolnych od pracy w Niemczech.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15