Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: dzień wolny Basi

Praca opiekunki osób starszych do łatwych nie należy, dlatego bardzo ważne jest, jak spędzamy nieliczne dni wolne w Niemczech. Przeczytajcie, jak wykorzystała jeden z nich nasza Basia.

W najnowszej lekcji Ich habe Freizeit – czyli dzień wolny Basi wykorzystaliśmy liczne słówka i zwroty przydatne w różnych sytuacjach związanych ze spędzaniem wolnego czasu. Jak zawsze przykłady zostały wzięte z życia opiekunki.

Basia dokładnie zaplanowała, co chce robić i gdzie pójść w czasie, gdy panią Doris zajmował się jej syn. Wizyta u fryzjera i wyprawa do sklepów z ubraniami to sprawdzony sposób na poprawę humoru każdej kobiety. Nie inaczej było w przypadku Basi. Na koniec wybrała się jeszcze do jednej z kawiarni, gdzie mogła pochwalić się swoim nowym nabytkiem „upolowanym” na wyprzedaży – przeczytajcie i dowiedzcie się, co sprawiła sobie opiekunka.

Mamy tez dla Was kilka rodzajów ćwiczeń sprawdzających i wersję audio użytych w lekcji nowych wyrażeń, dzięki którym dowiecie się, jak należy je wymawiać.

Mamy nadzieję, że najnowsza lekcja pozwoli Wam swobodniej rozmawiać po niemiecku podczas Waszych dni wolnych od pracy w Niemczech.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!