Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Jarmark Bożonarodzeniowy

Święta Bożego Narodzenia już pukają do drzwi, a Basia i pani Doris nadal nie miały prezentów dla bliskich… Czy udało im się zdążyć na czas?

W najnowszej lekcji Auf dem Weihnachtsmarkt - czyli gdzie kupić prezenty znajdziecie słówka i zwroty związane z ulubionym dla wielu aspektem Świąt - prezentami. Nasze bohaterki wybrały się w poszukiwaniu podarków na Jarmark Bożonarodzeniowy.

Liczne kolorowe stoiska kuszą Basię i jej podopieczną między innymi pachnącymi wypiekami i pięknymi ozdobami na choinkę. Poza tym nasza opiekunka po raz pierwszy w życiu próbuje pewnych gorących smakołyków… Jednak mimo wielu atrakcji panie nie zapomniały, jaki jest główny cel ich wyprawy i pracowicie szukały odpowiednich prezentów dla rodziny pani Doris.

Jak zwykle przygotowaliśmy także ćwiczenia sprawdzające (tym razem m.in. krzyżówkę!) oraz nagrania użytych w lekcji nowych wyrażeń, by łatwiej Wam było poćwiczyć właściwą wymowę.

Mamy nadzieję, że przykładowe życzenia z nowej lekcji przydadzą się Wam w trakcie świątecznych spotkań.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15