Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Niemiecki dla Opiekunek: Jarmark Bożonarodzeniowy

Święta Bożego Narodzenia już pukają do drzwi, a Basia i pani Doris nadal nie miały prezentów dla bliskich… Czy udało im się zdążyć na czas?

W najnowszej lekcji Auf dem Weihnachtsmarkt - czyli gdzie kupić prezenty znajdziecie słówka i zwroty związane z ulubionym dla wielu aspektem Świąt - prezentami. Nasze bohaterki wybrały się w poszukiwaniu podarków na Jarmark Bożonarodzeniowy.

Liczne kolorowe stoiska kuszą Basię i jej podopieczną między innymi pachnącymi wypiekami i pięknymi ozdobami na choinkę. Poza tym nasza opiekunka po raz pierwszy w życiu próbuje pewnych gorących smakołyków… Jednak mimo wielu atrakcji panie nie zapomniały, jaki jest główny cel ich wyprawy i pracowicie szukały odpowiednich prezentów dla rodziny pani Doris.

Jak zwykle przygotowaliśmy także ćwiczenia sprawdzające (tym razem m.in. krzyżówkę!) oraz nagrania użytych w lekcji nowych wyrażeń, by łatwiej Wam było poćwiczyć właściwą wymowę.

Mamy nadzieję, że przykładowe życzenia z nowej lekcji przydadzą się Wam w trakcie świątecznych spotkań.

Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziecie tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy