ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

Wybierz ofertę, jaką chcesz!

Za wyjazd z nami zarobisz aż do 5550 EUR za 93 dni lub 3700 EUR za 62 dni zlecenia!

Ponadto teraz oferujemy EXTRA BONUS do wybranych ofert. Mamy szeroki wybór zleceń w interesujących rejonach Niemiec, z wyższymi stawkami i dużą ilością udogodnień.

W ATERIMA MED dostajesz więcej!

 • bezpośredni numer do indywidualnego i stałego Koordynatora (bez czekania na infolinii)
 • fachowe porady pielęgniarskie – wsparcie telefoniczne i pomoc w opiece
 • wsparcie psychologa i nieodpłatne porady prawne
 • bezpieczna podróż ATERIMA Busem – odbieramy spod domu i dowozimy na miejsce zlecenia
 • bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej
 • bezpłatne szkolenia on-line (webinary) "Profesjonalni w opiece"
 • kursy językowe i konsultacje z lektorem języka niemieckiego
 • pakiet dodatkowych ubezpieczeń na terenie Niemiec
 • opłacone składki ZUS (emerytalne, rentowe i zdrowotne)
 • pomoc w przypadku zachorowania w Niemczech – wewnętrzny, polskojęzyczny specjalista ds. ubezpieczenia medycznego
 • ciągłość ubezpieczenia i zatrudnienia także podczas pobytu w Polsce
 • rzetelne i sprawdzone oferty, regularnie aktualizowane z rodziną i Opiekunami na miejscu
 • kontakt 7 dni w tygodniu (telefon alarmowy)
 • możliwość zgłoszenia dziecka lub niepracującego małżonka do ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce
 • materiały edukacyjne wysoko oceniane przez Opiekunów

Sprawdź nasze przykładowe oferty!

Szukamy Opiekunki do spokojnego seniora, który zmaga się z demencją (faza początkowa). Senior jest osobą mobilną. Do podstawowych obowiązków Opiekuna należy przygotowywanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe, dotrzymywanie towarzystwa, robienie zakupów oraz pomoc w czynnościach higienicznych. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Poszukujemy Opiekuna do seniora, który zmaga się z takimi chorobami jak: Alzheimer i demencja. Senior jest osobą mobilną. Do podstawowych obowiązków Opiekuna należy przygotowywanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe, dotrzymywanie towarzystwa, robienie zakupów oraz pomoc w czynnościach higienicznych. Na Opiekuna czeka w pełni wyposażony pokój w domu jednorodzinnym. Na miejscu gwarantujemy dostęp do internetu i samochód z manualną skrzynią biegów. . Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Poszukujemy Opiekunki do sympatycznej seniorki, która zmaga się z takimi chorobami jak: depresja i inkontynencja. Seniorka korzysta z pieluchomajtek. Seniorka jest osobą mobilną, w niektórych sytuacjach wymaga pomocy przy poruszaniu się. Do podstawowych obowiązków Opiekunki należy przygotowywanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe, dotrzymywanie towarzystwa, robienie zakupów oraz pomoc w czynnościach higienicznych. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Zadzwoń na naszą infolinię pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze zlecenia dopasowanego do Twoich preferencji. Za wyjazd z nami zarobisz aż do 5550 EUR za 93 dni lub 3700 EUR za 62 dni zlecenia. Brzmi dobrze, prawda?

Porozmawiajmy!

Zespół ATERIMA MED

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?
Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →