ATERIMA MED to pewna, legalna i bezpieczna firma – jesteśmy na rynku od 2011 roku
Ponad 100 000 razy! Na tyle zleceń wyjechali z nami nasi Opiekunowie przez ponad 10 lat.
Wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas – zgodnie z umową i wcześniejszymi ustaleniami.
Na 78% wszystkich naszych ofert wyjeżdżają ci sami, zadowoleni Opiekunowie. Znajdź swoją stałą ofertę!
Jesteśmy firmą nr 1 w branży opiekuńczej według rankingu firm na portalu opiekunki24.pl.
9,7/10 – nasza ocena wśród polecających nas Opiekunów. Dołącz do grona zadowolonych Opiekunów – sprawdź nasze oferty!
W naszej codziennej pracy kierujemy się mottem: „zaopiekuj się naszym Podopiecznym, a my zaopiekujemy się Tobą”.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do bezpłatnych webinarów „Profesjonalni w opiece" z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi opieki nad osobami starszymi.
Zapewniamy stałą i indywidualną opiekę Koordynatora.
Nasi Opiekunowie mogą korzystać z nieodpłatnych i indywidualnych porad prawnych.
Organizujemy przejazd w obie strony i zapewniamy bezpieczną podróż ATERIMA Busem od drzwi do drzwi.
Zapewniamy wsparcie psychologiczne przez telefoniczne konsultacje z psychologiem.
Nasi Opiekunowie mają dostęp do wsparcia językowego przez indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego oraz kursy językowe.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne przez telefoniczne konsultacje w zakresie opieki z Ekspertami Biura Medycznego ATERIMA MED.
Ubezpieczamy każdego Opiekuna prywatnym ubezpieczeniem medycznym, które uprawnia do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec i Polski.
Mamy sprawdzone oferty – aktualizujemy status oferty każdorazowo ze zmiennikami.
Mamy zlecenia w atrakcyjnych regionach Niemiec – sprawdź nasze oferty!
Mamy blisko 1000 sprawdzonych ofert – pomagamy dopasować je do preferencji Opiekuna.
Do grona Opiekunów ATERIMA MED dołączył właśnie kolejny Opiekun – dziękujemy za zaufanie.
Teraz nasze oferty przegląda 17 osób. Sprawdź dostępne zlecenia i zarezerwuj najlepsze dla siebie.
W tej chwili nasi Koordynatorzy potwierdzają oferty z 23 Opiekunami.
Dziś zlecenie w Niemczech rozpoczyna aż 64 Opiekunów.
image/svg+xml

W ATERIMA MED zapewniamy Opiekunom bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.

W ATERIMA MED zapewniamy Opiekunom bezpieczną podróż ATERIMA Busem z adresu pod adres.

Jeśli wyruszysz do na zlecenie do Niemiec jako Opiekun osób starszych, prawdopodobnie czeka Cię kilkugodzinna podróż. Jak zatem zapewnić sobie komfort podczas długiej drogi?

W realizacji zlecenia w charakterze Opiekuna seniorów kluczowa jest nie tylko kwestia sprawowania pieczy nad osobą w podeszłym wieku, lecz także samo dotarcie na miejsce realizacji zlecenia oraz powrót do kraju, gdy nadejdzie już czas zakończenia oferty na terenie Niemiec. Dzięki temu, że ATERIMA MED zapewnia komfortowy transport w obu kierunkach, osoba decydująca na realizację zlecenia nie musi dodatkowo stresować się organizacją podróży.

Dysponujemy własną flotą busów, którymi podróżują wyłącznie Opiekunowie ATERIMA MED. Dzięki temu gwarantujemy komfortowy przejazd prosto do domu Podopiecznego w Niemczech i wygodny powrót do Polski.

Podróże ATERIMA Busem odbywają się z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa – stosowane w nim standardy sanitarne są opracowane i kontrolowane przez nasz doświadczony zespół Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Między innymi z tego powodu nasi Opiekunowie tak pozytywnie oceniają przejazdy busem ATERIMA MED.

Procedury sanitarne w ATERIMA Busie  - na co zwracamy szczególną uwagę?

 • Podróżują nim tylko Opiekunowie ATERIMA MED.
 • Środki do dezynfekcji dostępne są cały czas na pokładzie ATERIMA Busa.
 • Kierowca ATERIMA Busa jest przeszkolony przez ekspertów Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą.
 • Transport odbywa się z adresu pod adres.
 • Pojazdy są regularnie wietrzone, czyszczone i odpowiednio oznakowane, by Opiekunowie mogli je łatwo zlokalizować.

Bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem to nie wszystko... W ATERIMA MED dostajesz więcej!

Mamy dla Ciebie nie tylko zapewnioną w obie strony bezpieczną podróż zorganizowanym przez nas środkiem transportu. Co jeszcze oferujemy naszym Opiekunom?

 • Telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego.
 • Specjalistyczne materiały edukacyjne.
 • Webinaria on-line "Profesjonalni w opiece".
 • Kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego.
 • Indywidualne porady prawne.
 • Wsparcie psychologiczne dla Opiekunów.

 

Szukasz najlepszej oferty
dla Opiekunów osób starszych w Niemczech?

Mamy oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i znajdziemy najlepiej dopasowane zlecenie.

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dodaj pliki
Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7m zarejestrowana pod numerem KRS 0000850860. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie ul Puszkarska 7M, 30-644 Kraków KRS 0000850860 w celach marketingowych oraz przekazywanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 204, ze zm.) oraz droga telefoniczną w tym za pośrednictwem SMS. Wyrażenie w/w zgody w szczególności oznacza, że mogą Państwo otrzymywać od firmy ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. informacje o merytorycznych wydarzeniach – szkoleniach, kursach językowych, konferencjach czy webinariach oraz promocjach, programach lojalnościowych i kampaniach wizerunkowych, których ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. jest organizatorem lub partnerem. Mogą też Państwo otrzymywać wiadomości o wolnych stanowiskach pracy i ofertach zatrudnienia od ATERIMA Europe Sp. z o.o. sp. k. oraz jej partnerów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.aterima-med.pl ^ zwiń
Zamów bezpłatne połączenie →