Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: czas, plany i wspomnienia

W naszej najnowszej lekcji Die Zeit ist so schnell um - czyli czas szybko mija znajdziecie wiele wyrażeń i zwrotów dotyczących planów i określania czasu. Z pewnością w Niemczech będziecie ich potrzebować na co dzień.

Jeśli jeszcze macie problemy z nazwami miesięcy i dni tygodnia, nowa lekcja pomoże Wam uporządkować i utrwalić te słówka. Dowiecie się z niej także, jak poprawnie odczytywać wskazywane przez zegar godziny.

Tym razem nasze bohaterki rozmawiają między innymi o tęsknocie Basi za rodziną. Pojawią się także wspomnienia z przeszłości i plany, jakie obie panie snują na najbliższe dni.

Znajomość zwrotów związanych z czasem przyda się Wam zarówno w rozmowach z podopiecznym, jak również u lekarza, na dworcu czy w sklepie. Dzięki nim będziecie też rozumieć, kiedy w telewizji będzie np. ciekawy film.


Dlatego czas na naukę słówek o czasie!


Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziesz tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15