Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego: czas, plany i wspomnienia

W naszej najnowszej lekcji Die Zeit ist so schnell um - czyli czas szybko mija znajdziecie wiele wyrażeń i zwrotów dotyczących planów i określania czasu. Z pewnością w Niemczech będziecie ich potrzebować na co dzień.

Jeśli jeszcze macie problemy z nazwami miesięcy i dni tygodnia, nowa lekcja pomoże Wam uporządkować i utrwalić te słówka. Dowiecie się z niej także, jak poprawnie odczytywać wskazywane przez zegar godziny.

Tym razem nasze bohaterki rozmawiają między innymi o tęsknocie Basi za rodziną. Pojawią się także wspomnienia z przeszłości i plany, jakie obie panie snują na najbliższe dni.

Znajomość zwrotów związanych z czasem przyda się Wam zarówno w rozmowach z podopiecznym, jak również u lekarza, na dworcu czy w sklepie. Dzięki nim będziecie też rozumieć, kiedy w telewizji będzie np. ciekawy film.


Dlatego czas na naukę słówek o czasie!


Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje języka niemieckiego znajdziesz tutaj.

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15