Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź, ile umiesz - test z niemieckiego dla Opiekunek

W naszej wirtualnej akademii języka niemieckiego jest już 10 lekcji! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was z Basią krótki test podsumowujący, dzięki któremu możecie sprawdzić, ile udało Wam się zapamiętać.

Test obejmuje materiał ze wszystkich dotychczasowych lekcji. Znajdziecie w nim między innymi pytania dotyczące podstawowych zwrotów używanych u lekarza czy w sklepie, a także szczególnie ważne w pracy opiekunki wyrażenia związane z dolegliwościami zdrowotnymi i codziennymi czynnościami wykonywanymi przez Basię.

W naszym teście zastosowaliśmy różne formy zadań. Na przykład krzyżówka sprawdzi, czy pamiętacie ważne słówka, a przy rozsypance przekonacie się, czy udało się Wam opanować poprawny szyk zdania.


A zatem do dzieła! Odpowiedzi znajdziecie w wersji do druku. Powodzenia!


Pamiętajcie, że cały czas czekamy na Wasze pomysły i propozycje tematów następnych lekcji. Piszcie do nas na opinie@aterima.pl

Oprac. CT

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15