Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED w reportażu niemieckiej telewizji ARD Das Erste!

W tym trudnym czasie opiekunowie osób starszych z Polski są wciąż niezwykle potrzebni niemieckim seniorom. Podejmując współpracę z ATERIMA MED, mogą legalnie pracować w Niemczech, podróżować w komfortowych warunkach i korzystać z oferowanego przez nas wsparcia Zespołu Pielęgniarskiego. Aktualna sytuacja w opiece nad seniorami zainteresowała niemiecką telewizję ARD Das Erste, której przedstawiciele odwiedzili nasze biuro w Krakowie.

 

Zatrudnieni w ATERIMA MED Opiekunowie – pani Maria i pan Dominik – a także członkowie naszego zespołu, opowiedzieli reporterom m.in. o tym, jak wygląda praca Opiekuna osób starszych w tym trudnym czasie i w jaki sposób w ATERIMA MED dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników.

 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu, który pojawił się w programie Europamagazin! Materiał w wersji niemieckiej można obejrzeć TUTAJ.

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!