Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

ATERIMA MED w reportażu niemieckiej telewizji ARD Das Erste!

W tym trudnym czasie opiekunowie osób starszych z Polski są wciąż niezwykle potrzebni niemieckim seniorom. Podejmując współpracę z ATERIMA MED, mogą legalnie pracować w Niemczech, podróżować w komfortowych warunkach i korzystać z oferowanego przez nas wsparcia Zespołu Pielęgniarskiego. Aktualna sytuacja w opiece nad seniorami zainteresowała niemiecką telewizję ARD Das Erste, której przedstawiciele odwiedzili nasze biuro w Krakowie.

 

Zatrudnieni w ATERIMA MED Opiekunowie – pani Maria i pan Dominik – a także członkowie naszego zespołu, opowiedzieli reporterom m.in. o tym, jak wygląda praca Opiekuna osób starszych w tym trudnym czasie i w jaki sposób w ATERIMA MED dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników.

 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu, który pojawił się w programie Europamagazin! Materiał w wersji niemieckiej można obejrzeć TUTAJ.

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy