Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z Opiekunką Basią: Frau Schulz braucht neue Schuhe – czyli wyprawa po buty

Z przyjemnością informujemy, że kolejna lekcja języka niemieckiego w internetowym kursie ATERIMA MED z opiekunką Basią jest już dostępna! W najnowszej lekcji pt. "Frau Schulz braucht neue Schuhe – czyli wyprawa po buty" Basia i jej podopieczna wybierają się na zakupy.

W dialogach można znaleźć wiele nowych przydatnych słówek i wyrażeń – na przykład zwroty, które mogą się przydać podczas zamawiania taksówki w języku niemieckim. Wszystkie słówka zebraliśmy w słowniczku, który jak zawsze można pobrać na swój komputer. Zachęcamy również do odsłuchiwania nagrań audio, które ułatwią naukę poprawnej niemieckiej wymowy.

102 lekcja w kursie ATERIMA MED dostępna jest TUTAJ.

Wszystkie lekcje w kursie z opiekunką Basią można znaleźć tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy