Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z Opiekunką Basią: Der Umweltschutz in Deutschland – czyli dbamy o środowisko

Nowa lekcja języka niemieckiego w naszym kursie dla osób średnio zaawansowanych jest już dostępna na naszej stronie! W najnowszej lekcji poruszamy niezwykle ważny temat ekologii i dbania o środowisko.

W dialogach można znaleźć wiele nowych wyrażeń i zwrotów. Wszystkie słówka zebraliśmy w słowniczku, który jak zawsze można pobrać na swój komputer. Zachęcamy również do odsłuchiwania nagrań audio, które ułatwią naukę poprawnej niemieckiej wymowy.

Zobacz lekcję nr 103 pt. Der Umweltschutz in Deutschland – czyli dbamy o środowisko.

Wszystkie lekcje w kursie z opiekunką Basią dostępne są TUTAJ.

A co Państwu najbardziej podoba się w naszych lekcjach? Jakie tematy lekcji chcieliby Państwo znaleźć w kursie? Za wszystkie opinie z góry bardzo dziękujemy – są dla nas niezwykle cenne! :)

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy