Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź swój niemiecki! Test sprawdzający z lekcji 91-100

W naszym kursie niemieckiego dla osób średniozaawansowanych pojawiło się już 100 lekcji. Zachęcamy do sprawdzenia wiedzy z lekcji 91-100 - test X jest już dostępny na naszej stronie!

Wśród zadań przygotowaliśmy dla Państwa m. in.

  • zdania do przetłumaczenia,
  • wyrażenia do uzupełnienia,
  • rozsypankę słów, z której należy ułożyć zdania.

Poziom trudności ćwiczeń jest zróżnicowany – są ćwiczenia dla osób bardziej i mniej zaawansowanych. Swoich sił spróbować można TUTAJ.

Przed rozpoczęciem testu warto powtórzyć sobie materiał z ostatnich 10 lekcji – czyli od lekcji 91 aż do lekcji numer 100. Dzięki temu można odświeżyć potrzebne słownictwo. 

Poprawne rozwiązania wszystkich zadań dostępne są TUTAJ. Życzymy powodzenia i czekamy na Państwa komentarze pod testem! :)

 

Wszystkie lekcje w naszym bezpłatnym kursie niemieckiego tworzonym specjalnie dla opiekunów osób starszych znajdą Państwo jak zawsze na stronie www.aterima-med.pl/niemiecki.

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy