Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Sprawdź swój niemiecki! Test sprawdzający z lekcji 91-100

W naszym kursie niemieckiego dla osób średniozaawansowanych pojawiło się już 100 lekcji. Zachęcamy do sprawdzenia wiedzy z lekcji 91-100 - test X jest już dostępny na naszej stronie!

Wśród zadań przygotowaliśmy dla Państwa m. in.

  • zdania do przetłumaczenia,
  • wyrażenia do uzupełnienia,
  • rozsypankę słów, z której należy ułożyć zdania.

Poziom trudności ćwiczeń jest zróżnicowany – są ćwiczenia dla osób bardziej i mniej zaawansowanych. Swoich sił spróbować można TUTAJ.

Przed rozpoczęciem testu warto powtórzyć sobie materiał z ostatnich 10 lekcji – czyli od lekcji 91 aż do lekcji numer 100. Dzięki temu można odświeżyć potrzebne słownictwo. 

Poprawne rozwiązania wszystkich zadań dostępne są TUTAJ. Życzymy powodzenia i czekamy na Państwa komentarze pod testem! :)

 

Wszystkie lekcje w naszym bezpłatnym kursie niemieckiego tworzonym specjalnie dla opiekunów osób starszych znajdą Państwo jak zawsze na stronie www.aterima-med.pl/niemiecki.

 

 

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!