Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowy adres biura ATERIMA MED w Gdańsku!

Ważna informacja dla Opiekunów ATERIMA MED i kandydatów z Gdańska i okolic – zmieniamy adres naszego biura w stolicy województwa pomorskiego!

Wszystkich naszych Opiekunów i osoby zainteresowane pracą w charakterze opiekuna osób starszych w Niemczech serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowej lokalizacji:

Regionalne Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED w Gdańsku:

ul. Dmowskiego 8/1
80-243 Gdańsk

tel. 58 506 55 88
fax 58 506 55 89
gdansk@aterima-med.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Do zobaczenia!

biuro-gdansk

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy