Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia kocht allergenfrei – czyli podopieczny na diecie

Zima czy wiosna – zawsze warto uczyć się języka niemieckiego! Zapraszamy na kolejną lekcję z Basią – doświadczoną Opiekunką osób starszych.

Nikt nie przepada za przymusową zmianą diety, a już zwłaszcza seniorzy… Dlatego Basia wiedziała, że nie będzie łatwo wdrożyć w życie zaleceń lekarza, który kazał wyłączyć z jadłospisu pani Doris wszelkie alergeny – m. in. orzechy, seler, laktozę czy gluten. To naprawdę duże wyzwanie! Sprawdźcie, jak poradziła z nim sobie Basia i pani Doris.

W dialogach pomiędzy paniami znajdziecie wiele przydatnych wyrażeń związanych jedzeniem, gotowaniem, alergiami i składnikami potraw. Zebraliśmy je dla Was również w słowniczku, który jak zawsze czeka na Was w materiałach do pobrania na końcu lekcji.

Chcesz szybciej i skuteczniej uczyć się niemieckiego? Podpowiemy Ci, m. in. jak osłuchać się z językiem i z jakich apek warto korzystać – sprawdź nasze porady TUTAJ.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!