Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia kocht allergenfrei – czyli podopieczny na diecie

Zima czy wiosna – zawsze warto uczyć się języka niemieckiego! Zapraszamy na kolejną lekcję z Basią – doświadczoną Opiekunką osób starszych.

Nikt nie przepada za przymusową zmianą diety, a już zwłaszcza seniorzy… Dlatego Basia wiedziała, że nie będzie łatwo wdrożyć w życie zaleceń lekarza, który kazał wyłączyć z jadłospisu pani Doris wszelkie alergeny – m. in. orzechy, seler, laktozę czy gluten. To naprawdę duże wyzwanie! Sprawdźcie, jak poradziła z nim sobie Basia i pani Doris.

W dialogach pomiędzy paniami znajdziecie wiele przydatnych wyrażeń związanych jedzeniem, gotowaniem, alergiami i składnikami potraw. Zebraliśmy je dla Was również w słowniczku, który jak zawsze czeka na Was w materiałach do pobrania na końcu lekcji.

Chcesz szybciej i skuteczniej uczyć się niemieckiego? Podpowiemy Ci, m. in. jak osłuchać się z językiem i z jakich apek warto korzystać – sprawdź nasze porady TUTAJ.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Kliknij i zadzwoń +48 12 341 15 15