Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Nowa lekcja niemieckiego z dźwiękiem: Basia pflegt ihre Haut – czyli chwila dla urody

Do czego opiekunka może wykorzystać papaję, mleko i miód? Sprawdźcie w najnowszej lekcji w naszym kursie niemieckiego z Basią!

Zazwyczaj to bardziej doświadczona w opiece Basia udziela Lenie – swojej przyjaciółce w Niemczech – przeróżnych rad dotychczas pracy, prowadzenia domu, nauki niemieckiego czy podopiecznych. Jednak tym razem to Lena miała wiele do powiedzenia, a Basia robiła notatki :) Wszystko dlatego, że panie rozmawiały o domowych sposobach dbania o urodę.

W naszej nowej lekcji znajdziecie wiele przydatnych wyrażeń i zwrotów, które przydadzą się Wam między innymi w czasie zakupów w najbliższej drogerii i nie tylko. Chcecie dowiedzieć się, jak po niemiecku nazwać chusteczki higieniczne, pastę do zębów czy cerę dojrzałą? Zapraszamy po solidną porcję słówek do słowniczka.

Najnowsza lekcja opracowywanego przez nas kursu języka niemieckiego dla opiekunek dostępna jest tutaj.

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy