Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Wizyta na cmentarzu

Z okazji zbliżających się Wszystkich Świętych przygotowaliśmy specjalną lekcję "Allerheiligen - czyli wizyta na cmentarzu", w której będziesz towarzyszyć Basi i jej podopiecznej w czasie zaświecania zniczy na grobach bliskich Pani Doris. Dzień przed świętem obie wybierają się na grób jej męża i rodziców.

Ten ich spacer jest dla nas pretekstem do tego, by zapoznać Cię ze zwrotami, które przydadzą Ci się w trakcie zakupów. Dzięki naszej lekcji dowiesz się, jak poprosić o znicze czy o chryzantemy. Nie będziesz mieć także problemu z odczytaniem prośby swojej podopiecznej o posprzątanie liści z nagrobka czy zapalenie znicza.

Poprzez zaprezentowane dialogi Basia podzieli się swoimi doświadczeniami, ale także tradycyjną radą, która pozwoli Ci w pełni przygotować się do rozmowy na temat święta i uszanować zwyczaje podopiecznego.


Mamy nadzieję, że lekcja nr 10 będzie dla Ciebie wskazówką, jakich słówek używać.


Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje znajdziesz tutaj.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl.

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Państwa zgody i na potrzeby informowania Państwa o aktualnych ofertach pracy. Wyrażenie zgody będzie się wiązało z przetwarzaniem przez Aterima Sp. z o.o. Twoich danych osobowych (w tym wizerunku, jeżeli udostępnisz nam dokumenty ze swoim zdjęciem) z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, mail, telefon w tym wiadomości sms. Dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych przed jej wycofaniem. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesyłania Państwu ofert pracy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty powiązane i współpracujące z Aterima Sp. z o.o. (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji oraz podopieczni i koordynatorzy w Niemczech).

Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!