Praca dla opiekunek w Niemczech

+48 12 341 15 15
Zadzwoń już teraz!

Praca dla opiekunek w Niemczech

Lekcja niemieckiego dla Opiekunek: Wizyta na cmentarzu

Z okazji zbliżających się Wszystkich Świętych przygotowaliśmy specjalną lekcję "Allerheiligen - czyli wizyta na cmentarzu", w której będziesz towarzyszyć Basi i jej podopiecznej w czasie zaświecania zniczy na grobach bliskich Pani Doris. Dzień przed świętem obie wybierają się na grób jej męża i rodziców.

Ten ich spacer jest dla nas pretekstem do tego, by zapoznać Cię ze zwrotami, które przydadzą Ci się w trakcie zakupów. Dzięki naszej lekcji dowiesz się, jak poprosić o znicze czy o chryzantemy. Nie będziesz mieć także problemu z odczytaniem prośby swojej podopiecznej o posprzątanie liści z nagrobka czy zapalenie znicza.

Poprzez zaprezentowane dialogi Basia podzieli się swoimi doświadczeniami, ale także tradycyjną radą, która pozwoli Ci w pełni przygotować się do rozmowy na temat święta i uszanować zwyczaje podopiecznego.


Mamy nadzieję, że lekcja nr 10 będzie dla Ciebie wskazówką, jakich słówek używać.


Wszystkie nasze dotychczasowe lekcje znajdziesz tutaj.

Oprac. MZ

Szukasz pracy jako opiekunka w Niemczech?

Zgłoś się do nas - oddzwonimy!

Masz zdjęcie, dyplomy, certyfikaty lub referencje?
Dodaj je teraz, by przyspieszyć rekrutację.

Dane, które nam przekażesz będą bezpieczne. Ich administratorem będzie ATERIMA Sp. z o.o. oraz ATERIMA Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie. Będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celu przekazywania Ci informacji o ofertach i warunkach zatrudnienia dla opiekunów osób starszych.

W każdej chwili możesz swoją zgodę wycofać, ale wówczas nie będziemy mogli przedstawiać Ci ofert. Masz również prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Odbiorcami danych, które nam przekażesz będą nasi pracownicy oraz zaufani partnerzy (np. podopieczni lub koordynatorzy w Niemczech). Masz pytania? Zapoznaj się z naszą polityką prywatności lub skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. ^zwiń

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki ciasteczek i polityki prywatności.

Zgłoś się do nas - oddzwonimy